Haberler

DOÇ. DR. ÜMİT KOCASAKAL, "OKULDA BİR ÖĞLE YEMEĞİ"NDE...

11 Nisan 2012 çarşamba günü, 1973, 1974, 1975, 1976 ve 1977 dönemi mezunları ve dönem arkadaşları ile tüm Galatasarayliların davetli olduğu, yaklaşik 60 kişinin katildiği Okulda Bir Öğle Yemeği toplantısının konuşmacı konuğu, İstanbul Barosu Başkanı, Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ceza Bilimleri,Kriminoloji ve İnsan Hakları Araştırma-Uygulama Merkezi Müdürü, Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Anabilim Dalı Başkanı Sayın Doç. Dr. Ümit Kocasakal'dı.

Sayin Kocasakal, Türkiye'de Galatasaray Lisesi'nin cumhuriyet değerleri açısında yeri ve önemi konulu konuşmasını bir Galatasaraylı olarak mektebimize maddi-manevi destek olmamız gerektiğini belirterek tamamladı. Katılımcıların çoşkulu alkışlarıyla sona eren toplantı, 6. yemekhanedeki yemekle sona erdi.

Mezuniyetinin 10. yılını doldurmuş tüm mezunlarımız ve dönem arkadaşlarını “Okulda Bir Öğle Yemeği” toplantılarında ağırlayabilmek amacıyla oluşturulan takvimde, yıllara göre bölünme yapılmakla beraber; tüm Galatasaraylıların arzu ettikleri tarihlerdeki toplantılara gelmelerinde hiçbir engel olmadığını hatırlatır,  toplantılara katılmak ve irtibat halinde bulunduğunuz  arkadaşlarınızı bilgilendirmek için göstereceğiniz çabaya  şimdiden teşekkür ederiz.Gençlerin yetişmesine önem veriniz; çünkü bu yolda en küçük ihmal, ülkenin yapısını ve geleceğini yok eder.

Aristoteles