Haberler

"OKULDA BİR ÖĞLE YEMEĞİ" BAŞLIYOR

Değerli Galatasaraylılar,

Sayın Müdürümüz Prof. Dr. Vahdettin Engin’in ev sahipliğinde "Okulda Bir Öğle Yemeği" projesini tekrar hayata geçirmek üzere, Vakfımız ve Galatasaraylılar Derneği’nin destekleri ile, 10 Ekim 2019 Perşembe günü 1954..2010 dönem temsilcilerinin ve moderatörlerinin davet edildiği toplantıda 53 kişi bir araya geldi.

Müdürümüz, iletişim ve dayanışma ağının güçlendirilerek, Mektebimiz için neler yapabileceğini Galatasaraylılar ile paylaşmak üzere; “Okulda Bir Öğle Yemeği” toplantılarını 31 Ekim 2019 Perşembe günü başlayacak bir takvim çerçevesinde gerçekleştirmek arzusunda olduğunu açıkladı.

Galatasaray Eğitim Vakfı

“Okulda Bir Öğle Yemeği”
O gün öğrencilere ne çıkmışsa…
Yemekhanelere hangi koku sinmişse...
Hep birlikte…
O günlerdeki gibi yan yana oturup yiyeceğiz yemeğimizi.
Okulumuzu, Dün’ü ve Bugün’ü, Okulumuzun başarılarını, özlemlerini ve beklentilerini konuşacağız.
Galatasaray’da hangi gelenekler yaşıyor? Yeni ne var? Nereye doğru gidiyoruz?
Karşılıklı bilgi ve birikimlerimizi birbirimize en sağlıklı nasıl aktarabiliriz? Nasıl örgütlenebiliriz? Köklü bir iletişim ve dayanışma ağını nasıl şekillendiririz?
İşte Galatasaray’ın Galatasaraylılarla bu yeni buluşmasının temellerini konuşmak üzere “Okulda Bir Öğle Yemeği” nde beraber olacağız.
Okulda görüşmek üzere..."Gençlerin yetişmesine önem veriniz; çünkü bu yolda en küçük ihmal, ülkenin yapısını ve geleceğini yok eder.

Aristoteles