Haberler

“BATIYA AÇILAN PENCERELER YENİLENİYOR” KAMPANYASI BAĞIŞÇILARINI AĞIRLADIK.

‘‘Bir Pencere Benden, Bir Pencere Vakıftan’’ sloganı ile başlattığımız “Batıya Açılan Pencereler Yenileniyor” kampanyası bağışçılarını 7 Ekim Perşembe günü Galatasaray Lisesi İnan Kıraç Konferans Salonu’nda ağırladık.

Bağışçılarımıza, mektebimizin yenilenen ön cephesini göstermek, teşekkürlerimizi sunmak ve beratlarını takdim etmek amacıyla düzenlenen toplantıda, bağışçı isimlerinin bulunduğu plaketlerin hangi pencerelere takılacağı kura ile belirlendi. Toplantıda Galatasaray Lisesi Müdürü Prof. Dr. Murat Develioğlu, İnan Kıraç ve Prof. Dr. Köksal Bayraktar birer konuşma yaptılar.

Prof. Dr. Murat Develioğlu, kampanyaya katılanlara teşekkür ederek, verilen desteğe duyduğu güvene dayanarak Mektep için yeni bir kampanya başlatmak üzere düğmeye bastığını ve yeni kampanyanın “Kazan Kaldırıyoruz” olarak anılacağını çünkü Galatasaray Lisesi sıcak su, kalorifer ve kazan sisteminin çok eskimesi nedeniyle değiştirilmesi gerektiğini misafirlerle paylaştı.

İnan Kıraç yaptığı konuşmada, ‘‘Bir Pencere Benden, Bir Pencere Vakıftan’’ sloganı ile yola çıkılmasına rağmen gelen yüksek talep sonucu tüm pencerelerin bağışçılar tarafından karşılanmış olmasından ve Galatasaray Lisesi’ne verilen desteğin tüm Galatasaraylılara yayılarak benimsenmesinden, çok mutlu olduğunu belirtti.

İkinci Başkanımız Prof. Dr. Köksal Bayraktar, 26 Temmuz 2021 tarihinde başlanarak, 40 gün gibi kısa bir sürede, eğitim öğretim yılı başlangıcı 6 Eylül’den önce tamamlanan tüm ön cephe yenileme ve pencere değişim çalışmalarında emeği geçenleri kutladı. Kampanyaya katılan Galatasaraylılara ve Galatasaray Dostlarına teşekkür etti.

Kura çekilişi ve Müdürümüzün bağışçılara beratlarını takdimi ile devam eden toplantı, tüm katılımcıların keyifle sohbet ettikleri kokteyl ile sona erdi.

Fotoğraf Galerisi'ni görüntülemek için tıklayınGençlerin yetişmesine önem veriniz; çünkü bu yolda en küçük ihmal, ülkenin yapısını ve geleceğini yok eder.

Aristoteles