Mektepli Fonu Bağışçıları

Yılı Adı Sınıf Dönem
2019 Atıl Ömer Meriç 8 GSL GEGO
2019 Atilla Sökmen 8 1976
2019 Ayber Şavkay 8 Diğer
2019 Aydemir Akbaşlı 8 1958
2019 Aykut Açıkalın 8 1982
2019 Begüm Hesapcıoğlu 8 1982
2019 Begüm Kaya 8 GSL Tango Kulübü
2019 Bilek Günenç 8 1976
2019 Bülent Becan 8 1966
2019 Bülent Uluğ 8 1976
2019 Çağlar Şavkay 8 1974
2019 Can Koro 8 1976
2019 Cengiz Nayır 8 1963
2019 Ceren Coşkun 8 GSL Tango Kulübü
2019 Delfin Oralöz 8 GSL Tango Kulübü
2019 Derin Coşkun 8 GSL GEGO
2019 Derya Beşikçi 8 1976
2019 Dilara Soydan 8 GSL Dans Kulübü
2019 Ece Beyhan 8 GSL Tango Kulübü
2019 Ece Karayazı 8 GSL GEGO
2019 Emin Celal Gençalp 8 1986
2019 Emir İlkut Dinç 8 GSL Tango Kulübü
2019 Emir Kaluti 8 1974
2019 Ender İkiışık 8 1959
2019 Engin Arsal 8 1963
2019 Ercan Süsen 8 1976
2019 Erenay Oruç 8 GSL GEGO
2019 Erhan Okcan 8 1976
2019 Erkut Varal 8 1964
2019 Ethem Üster 8 1976
2019 Eymen Önkur 8 GSL Tango Kulübü
2019 Ezo Aygören 8 GSL Tango Kulübü
2019 Fatih Öner 8 1982
2019 Fatma Doğan 8 GSL GEGO
2019 Feride Gizem Baydemir 8 GSL Tango Kulübü
2019 Fikret Beyazıtoğlu  8 1976
2019 Gökçe Algan 8 2004
2019 Gunalp Arın 8 1976
2019 Halil Cevat Yaylalı 8 1963
2019 Hasan Berk Çoban 8 GSL Tango Kulübü
2019 Hazım Çınar 8 1976
2019 Hikmet Tertemiz 8 1976
2019 Hülya Apaydın 8 1978
2019 Hüsameddin Gökay 8 1945
2019 Hüsnü Karaman  8 1976
2019 İbrahim Pacal 8 1976
2019 İdil Sevinç 8 GSL Tango Kulübü
2019 İlhan Eksen 8 1964
2019 İnci Söğüt 8 GSL Tango Kulübü
2019 İrem Dülek 8 GSL Tango Kulübü
2019 Işıl Sayıcı 8 GSL GEGO
2019 Işıl Sayıcı 8 GSL Tango Kulübü
2019 İsmail Kulacaoğlu 8 1969
2019 Jale Ece Hakgeçirmmez 8 GSL Tango Kulübü
2019 Josef Cerasi 8 1976
2019 Kurtuluş Uğur 8 1976
2019 Levent Altınbaş 8 1976
2019 Levent Sanin 8 1976
2019 Mazhar Mert Ulukaya 8 GSL GEGO
2019 Mehmet Ali Kuver 8 GSL Tango Kulübü
2019 Mehmet Yeşim 8 1976
2019 Melih Ayhan 8 GSL Tango Kulübü
2019 Meltem Aksay 8 GSL GEGO
2019 Metin Özhan 8 1998
2019 Mizra Erdiş 8 1963
2019 Moşe Haleva 8 1971
2019 Murat Deniz 8 1991
2019 Mustafa Doğukan Yüce 8 GSL GEGO
2019 Mutlu Erbahan 8 1976
2019 Necdet Kestelli 8 1961
2019 Necmi Dayday 8 1963
2019 Nehir Sunar 8 GSL Tango Kulübü
2019 Nezih Kutay 8 1976
2019 Nuri Tezer 8 1976
2019 Ömer Mangaloğu 8 1976
2019 Ömer Özbatır  8 1976
2019 Önder Alaybeyi 8 1960
2019 Osman Tuğrul Acar 8 1992
2019 Osman Yüzbaşıgil 8 1976
2019 Oya Pınar Kişmir 8 Diged
2019 Özge Dağlı 8 GSL Tango Kulübü
2019 Refah Ören 8 1976
2019 Rıfat Levi 8 1976
2019 Sabahattin Sarı 8 1976
2019 Sami Eren 8 1976
2019 Selmin Günel 8 1976
2019 Sena Deniz Avukat 8 GSL GEGO
2019 Serdar Dinçbaylı 8 1988
2019 Serdar Parman 8 1976
2019 Şerife Sevda Karagedik 8 1982
2019 Sermet Ülker 8 1976
2019 Serra Kalkan 8 GSL GEGO
2019 Sevva Aydeniz 8 GSL GEGO
2019 Suheyl Altinel 8 1976
2019 Süleyman Kuzu 8 1976
2019 Tarık Gökçeer 8 1976
2019 Tayfun Ayav 8 1976
2019 Tufan Tezer 8 1976
2019 Tuğrul Şavkay 8 1972
2019 Turgay Aksay 8 1976
2019 Turgay Vardar 8 1976
2019 Turgay Yeşim 8 1976
2019 Utku Aydos 8 GSL Tango Kulübü
2019 Volkan Boyalı 8 1991
2019 Yağmur Sarıoğlu 8 GSL Tango Kulübü
2019 Yako Kamayor  8 1976
2019 Yalçın Seyhan  8 1976
2019 Yiğit Tuna Sarıbal 8 GSL Tango Kulübü
2019 Zafer Aktop 8 1976
2019 Ali Gürsoy 9 1997
2019 Ali Murat Atalay 9 1982
2019 Cenk Çelenk 9 1994
2019 İzi Mitrani 9 1964
2019 Mehmet Altıoklar 9 1981
2019 Seder Reklam ( Serdar Eder) 9 1981
2019 Uğurman Yelkencioğlu 9 1957
2019 A.Oktay Sunam 10 1959
2019 Ahmet Gürsan 10 1941
2019 Ali Erdal Katmer 10 1991
2019 Ali Kunter Akyürek 10 1960
2019 Ali Naci Çelik 10 1985
2019 B. Burak Akter 10 1978
2019 Bünyat Balaban 10 1971
2019 Burak Kepkep 10 2001
2019 Celil Tunç Çağlayan 10 2003
2019 Cengiz Akatlı 10 1954
2019 Ceyda Üçer 10 2000
2019 Derya Şensoy 10 1981
2019 Didem Özdemir 10 Diger
2019 Edis Adoran 10 1957
2019 Ender Ülgen 10 1959
2019 Engin Sütmen 10 1952
2019 Eren Güra 10 1982
2019 Erkut İpek 10 1988
2019 Erol Şahingiray 10 1954
2019 Fadime Akman 10 1980
2019 Göktuğ İlter 10 GSL Münazara Kulübü
2019 H. Burcu Çopuroğlu 10 2000
2019 Hakan Öğüt 10 GSL Münazara Kulübü
2019 Halil Akgül 10 1973
2019 Halil Ercüment Erdem 10 1980
2019 İ. Celasin Egel 10 1963
2019 İlhan Türker 10 1955
2019 İlyas Akbaş 10 1990
2019 İrfan Aktar 10 1960
2019 M. Lemi Tu-Men 10 1973
2019 M. Vecihi Tokuç 10 1980
2019 Mahmut Enis Ergemen 10 1960
2019 Mehmet Fethi Süer 10 1962
2019 Mehmet Rıza Kuğu 10 1920
2019 Mehmet Süheyp Bekiroğlu 10 1981
2019 Melih İlkay Ateşli 10 1998
2019 Nihan Aslanoba Yıldırım 10 1990
2019 Noyan Akatlı 10 1989
2019 Nur Ciniç 10 1962
2019 Oğuz Korkmaz 10 1988
2019 Ohannik Akopcan 10 1970
2019 Ömer Haluk Camcı 10 1986
2019 Osman Kocaman 10 1981
2019 Özer Saraçoğlu 10 1987
2019 Özge Ateşli 10 1998
2019 Sabri Ergüney 10 1973
2019 Selahattin Saraçoğlu 10 1964
2019 Semih Haznedaroğlu 10 1960
2019 Sencer Seren 10 1984
2019 Şevket Tokuş 10 1951
2019 T. Arif Kerman 10 1964
2019 Tahsin Firuz Soyuer 10 1981
2019 Talat Söğütlü 10 1963
2019 Tamer Sipahi 10 1983
2019 Turhan Ç. Albayrak 10 1962
2019 Türker Arslan 10 1962
2019 Umut Bertan Yördem 10 1994
2019 Umut Yayha Toplandı 10 GSL Münazara Kulübü
2019 Ünal Aysal 10 1960
2019 Varol Ziya Dereli 10 1968
2019 Vural Günal 10 1955
2019 Yüksel Hamza Dinçer 10 1976
2019 Zeki Varal 10 1969
2019 Ahmet Mithat Eyüboğlu 11 1982
2019 Ata Mustafa Saka 11 GSL Sinema Kulübü
2019 Atilla Donat 11 1957
2019 Cem S. Özdöl 11 1979
2019 Cengiz Sarıoğlu 11 1958
2019 Cengiz Tarhan 11 1973
2019 Çetin Aktürk 11 1966
2019 Defne Akter 11 GSL Münazara Kulübü
2019 Didem Alanyurt İleri 11 1990
2019 Dündar Ergunalp 11 1974
2019 Emre Arolat 11 1982
2019 Erhan Keleşoğlu 11 1961
2019 Erhan Yekta Özütürk 11 1954
2019 Fehmi Celal Erkut 11 1978
2019 İhsan Akköy 11 1967
2019 İlhan Helvacı 11 1983
2019 İsmail Melik Odabaş 11 2001
2019 Karıa Arslanparçası 11 GSL MUN
2019 Kemal Kayra Banak 11 GSL Münazara Kulübü
2019 Kudret Akgün 11 1990
2019 Lütfullah Konyalıoğlu 11 1955
2019 Mahmut Bülent Özlü 11 1982
2019 Mehmet Ali İrtemçelik 11 1968
2019 Mehmet Kerem Kemerli 11 1988
2019 Mevlüt Alp Gürün 11 1994
2019 Mualla Aslı Gedik 11 1991
2019 Murat Özer 11 1986
2019 Mustafa Emirhan Taka 11 2012
2019 Mustafa Yaman Başaran 11 1986
2019 Necmettin Gökçe 11 1941
2019 Ömer Lütfü Uslu 11 1980
2019 Osman İleri 11 1990
2019 Osman Reha Yolalan 11 1980
2019 Rıza Tevfik Morova 11 1980
2019 Salih Münir Yaraş 11 1974
2019 Yusuf Emir Bektaş 11 GSL Münazara Kulübü
2019 Zeynep Sevil Güven 11 1980
2019 114 devresi 25.yıl Fizik Laboratuvarı bağışı 12 GSL Fizik Laboratuvarı
2019 Ahmet Abut 12 1964
2019 Ahmet Dikencik 12 1985
2019 Ahmet Yüce 12 1979
2019 Ali Selçuk Kulaksız 12 1975
2019 Atilla Sümer 12 1956
2019 Can Kıraç 12 1946
2019 Cem Buğra 12 2001
2019 Coşkun Yılmaz 12 1985
2019 Davit Elhadef(Elhadefler Kağıtçılık) 12 1966
2019 Dicle Ece Bulut 12 GSL MUN
2019 Dursun Buğra 12 1973
2019 Erbil Öztekin 12 1963
2019 Fatih İşbecer 12 1995
2019 Fransa Büyükelçiliği 12 Diğer
2019 Fuat Diriker 12 1939
2019 Göktuğ İlter 12 GSL Münazara Kulübü
2019 Göktuğ İlter 12 GSL MUN
2019 GSL Festival 12 GSL Festival Projesi
2019 Gültekin Köksal 12 1977
2019 Gürbüz Güç 12 1956
2019 Halil Cem Köroğlu 12 2012
2019 İskender Çayla 12 1983
2019 İskender Taner 12 1942
2019 M. Faruk Özmelek 12 1946
2019 M. Metin Yazıcı 12 1958
2019 Mehmet Hakkı İşmen 12 1972
2019 Mehmet Teoman Alemdar 12 1976
2019 Metin Aytaç 12 1962
2019 Mustafa Cem Alfar 12 1985
2019 Mustafa Kaya Örs 12 1960
2019 Nazlı Ok 12 GSL MUN
2019 Ömer Bozkurt 12 1963
2019 Osman Nuri Ulu 12 1956
2019 Öznur Çilingiroğlu 12 1960
2019 Rıfat Yaşar Sirer 12 1962
2019 Ruşen Samim Arduman 12 1943
2019 S. Özdem Sanberk 12 1958
2019 Salim Nakiboğlu 12 1951
2019 Türkan Güneş 12 1946
2019 Ulaş Karaarslan 12 GSL Halk Oyunları Kulübü
2019 Ümit Özdemir 12 1968
2019 Ünal M. İlker 12 1959
2019 Vedat Çelebi 12 1944
2019 Yeşim Demirel 12 1978
2019 Zeynep Atalay 12 GSL Galata Sanat
Yılı Adı Sınıf Dönem

  Tüm yılları listelemek için tıklayın.

Siz de, Galatasaray Eğitim Kurumları öğrencilerine burs verebilirsiniz.

Detaylı Bilgi